Strona główna > Usługa
Usługa
Skontaktuj się z nami

Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd

Adres: nr, 3258 Shenzhuan Road, dzielnicy Songjiang Shanghai

Kontakt: Doris Wu

Kontakt: 86-21-57855149, 18217261378

Faks: 86-21-57855398

E-mail:export@kejian-china.com

Kod pocztowy: 201603

Sprzedaż: Xuesong Chen

Telefon: 13761748877

Skype:skywings881

Sprzedaż: Doris Wu

Telefon: 18217261378

Skype:rainieshow  

Kejian Holding ustanowiła względnie doskonałą sieć sprzedaży i systemy magazynowania, założyła spółkę handlową na północy i centrum logistyczne, ma grupę doskonałych technologii, elastycznego zespołu serwisowego. Usługa jest podzielona na trzy poziomy:


Usługa przedsprzedażna

Przed sprzedażą produktów, przedstawiciel handlowy. powinny wprowadzać produkty do klientów poprzez produkty zamawiające spotkania, wizytę od drzwi do drzwi i wysyłanie listów z pytaniem, odpowiadanie na konsultacje z klientem i rejestrowanie. Aby pomóc klientowi wybrać odpowiedni produkt.


Usługa zakupu

1) Personel jednostki biznesowej powinien poważnie egzekwować umowy i rozumieć sposób korzystania z produktów firmy. W międzyczasie konieczne jest wysyłanie produktów do wyznaczonych przez klientów lokalizacji w odpowiednim czasie, dokładnie i bezpiecznie. Potrzebne są uważne słuchanie i nagrywanie.

2) W razie potrzeby sytuacja wykonania umowy powinna zostać zwrócona klientowi, w tym zmiana wymagań dotyczących produktu, które muszą być skoordynowane z odpowiednimi osobami i klientami.


Serwis pogwarancyjny

1) Spersonalizowana obsługa klienta. Zdobywamy przewagę nad konkurencją, budując satysfakcję klienta i lojalność klienta, a także publikujemy strategię marketingową firmy i powiązane z nią zasady w odpowiednim czasie, a także doceniamy i rozpatrujemy skargi klientów w odpowiednim czasie.

2) Terminowe usługi. Reagujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania informacji zwrotnych od klientów i zapewniamy wsparcie na miejscu w ciągu 48 godzin pod specjalnymi wymaganiami.

3) Bezpłatne porady techniczne i usługi. Pomagamy klientom w rozwiązywaniu problemów konstrukcyjnych przez telefon lub demonstracje na miejscu itp.


Copyright © Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.