Kategorie produktów
Skontaktuj się z nami

Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd

Adres: nr, 3258 Shenzhuan Road, dzielnicy Songjiang Shanghai

Kontakt: Doris Wu

Kontakt: 86-21-57855149, 18217261378

Faks: 86-21-57855398

E-mail:export@kejian-china.com

Kod pocztowy: 201603

Sprzedaż: Xuesong Chen

Telefon: 13761748877

Skype:skywings881

Sprzedaż: Doris Wu

Telefon: 18217261378

Skype:rainieshow  

Wodoodporny Uwaga zwojach materiału
Jul 14, 2016

2016 jest pora deszczowa, jeśli pracy wodoszczelny dach jest nie na miejscu, jest ono powodować problemy w swoim życiu i będziemy na dachu wodoodpornego materiału do analizy, jak zrobić dobrą robotę dachowe wodoodporny.

W chwili obecnej wspólnej pokryć dachowych, wodoodporny materiał spiralny jest głównie na dwa rodzaje zmodyfikowano asfaltu wodoodporny zwojach materiału i wodoodporny spiralny z materiałów polimerowych. Asfaltów modyfikowanych, asfalt, Hydroizolacja takie jak samoprzylepne, samoprzylepne izolacji przeciwwodnej i tak dalej. Materiały hydroizolacyjne polimerów, takich jak TPO cewki, cewki PVC, cewki i tak dalej EPDM.

Wodoodporny praktyki i sprawy wymagające uwagi spiralny materiał dachu

1, Coiled warstwa wodoodporna konstrukcja powinna być w murze, instalacji urządzeń, rurociągów i tak dalej;

2, kostki z różnych span obudowy, powinno być pierwszym wysokiego do niskiego kolejności pierwszy odległej przeszłości

3, w sklepie cross pojedynczego, powinien pierwszy rozwinęła się w miejscu, gdzie woda jest stosunkowo wysoki, według wysokości do osiągnięcia od niskiej do wysokiej, powierzchni i powierzchni materiału należy rozpocząć do leżała na podłodze, tak, że cewki w kierunku przepływu.

4, równolegle Cewka do gąsiorów, długiej krawędzi kolanach nie mniej niż 70mm, krótkim boku jest nie mniej niż 150mm, krótkim boku pary sąsiednich stawów cewki docierane powinna być rozłożona na nie mniej niż 500mm, aby zapewnić szerokość arkusza okrążenia i chodnikowe prosto, sklep wbija materiału powinno pojawić się oznakowanie;

5, nachylenie więcej niż 25% łukowaty dach i dach stoku pod dachem, należy starać się uniknąć okrążenia krótkim boku;

6, płytki, bilansowania warstwa powinna być sucha, z wieczorem do następnego dnia rano na słoneczny dzień lub około 1-2h, 1m 2 membrany koc.

Zgodnie z wymogami wodoodporny pokryć dachowych, naszej firmie i produkcji najwyższej serii BEST-jaźń adhesive asfaltu zwinięty Materiał wodoodporny materiałten produkt jest samoprzylepna membrana gumowa materiał, doskonałą wydajność w uszczelniający wodoodporny, szczelność i hałasu. Jego produkty nie są utwardzone i Fantastyczny odkształcenie sprężyste właściwości, a tym samym lepsze redukcji szumów. Asfaltowe samoprzylepne cewki wygodna aplikacja i oszczędności kosztów ekonomicznych, izolacyjność impregnacji i dźwięku jest doskonała, jest bardzo łatwy w użyciu produktów dachowych.


Podobne wiadomości

Copyright © Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.