Kategorie produktów
Skontaktuj się z nami

Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd

Adres: nr, 3258 Shenzhuan Road, dzielnicy Songjiang Shanghai

Kontakt: Doris Wu

Kontakt: 86-21-57855149, 18217261378

Faks: 86-21-57855398

E-mail:export@kejian-china.com

Kod pocztowy: 201603

Sprzedaż: Xuesong Chen

Telefon: 13761748877

Skype:skywings881

Sprzedaż: Doris Wu

Telefon: 18217261378

Skype:rainieshow  

Odsłonięcie tajemnicy bitumu (część pierwsza)
Mar 22, 2018

Jak wszyscy wiemy, woda w jeziorze jest ważną częścią globalnych zasobów wodnych. Można ją podzielić na słodkowodne jezioro, słonowodne jezioro i słone jezioro. Jednym słowem, musi w nim być woda. Ale na świecie jest dziwne jezioro. W jeziorze nie ma kropli wody. Niektóre z nich to ciągły naturalny asfalt, znany jako "jezioro asfaltowe". Jezioro leży na wyspie Trynidad na Morzu Karaibskim. Jest to jeden z największych na świecie producentów asfaltu. Wytwarzany asfalt to naturalne i przyjazne dla środowiska, doskonała jakość i trwałość. Nazywa się "czarne złoto" i jest to asfalt petrochemiczny niezrównany.

Jezioro ma powierzchnię zaledwie 0,36 kilometrów kwadratowych, ale dno jeziora jest niezgłębione. W centrum jeziora znajduje się stały strumień asfaltu wypływający z jeziora. Eksperci geologiczni szacują, że wydobycie 100 ton dziennie spowoduje wydobycie bitumu przez kolejne 200 lat. Ponad 9 milionów ton asfaltu zostały wyprodukowane od rozpoczęcia wydobycia w 1860 roku. Trynidad i Tobago wyeksportował do naszego kraju duże ilości naturalnego asfaltu. Niektóre sekcje Pekińskiej ulicy Chang'an są tutaj wyłożone asfaltem.

201802061545288881.jpg

Jezioro Asfaltu znane jest jako "Matka Jeziora Asfaltowego" z ciągłym przepływem asfaltu, który jest bardziej jak dar natury dla ludzi.

Asfalt - dar natury

Asfalt, cenny dar, jaki natura pozostawił ludzkości miliardy lat temu, jest rzadkim materiałem środowiskowym dla nowoczesnej hydroizolacji. Amfor pochodzi z ropy naftowej i jest nazwany tak, jak jest uzyskiwany. Podziemna warstwa ropy naftowej jest wystawiona na powierzchnię ziemi z geologiczną migracją, po długotrwałym ulatnianiu i utlenianiu tworzy jezioro asfaltowe, które nazywa się naturalnym asfaltem. Pozostałością po destylacji pozostawioną przez sztuczne rafinowanie ropy naftowej jest asfalt naftowy. Z powodu odmiennego sposobu rafinacji, charakteru i etykiety z asfaltu na ropie naftowej są różne. W czasach starożytnych asfalt naturalny był głównym źródłem asfaltu. Ale dziś pojawia się asfalt naftowy, przepływający przez wysokotemperaturowe zbiorniki magazynowe w fabrykach z rozwiniętymi systemami logistycznymi, kontynuując swoją misję od tysięcy lat.

Asfalt wodoodporny - ponad 3000 lat dziedziczenia

Jako doskonały wodoodporny materiał, historia zastosowania asfaltu jest niemal lustrzanym odbiciem historii ludzkiej cywilizacji. Od roku 1200 pne, w mezopotamskim regionie Mya, gdzie naturalny asfalt jest obfity, ludzie nauczyli się malować asfalt w garncarstwie i kadłuba do celów dekoracyjnych i wodoodpornych. Wykorzystują również asfalt jako naturalne spoiwo w glinianych cegłach. Amfalt jest szeroko stosowany jako środek hydrofobowy, uszczelniacz i spoiwo w starożytnych cudach architektury, takich jak starożytny babiloński ogród na niebie i Wielki Mur w Chinach. Zwłaszcza w starożytnym babilońskim miejscu drogi naukowcy są zaskoczeni, że ślady rozmycia asfaltu znajdują się pomiędzy płytami chodnika i wypaloną cegłą, którą można nazwać embrionalną formą nowoczesnej betonowej autostrady.

201802061546327460.jpg

Podobne wiadomości

Copyright © Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.