Kategorie produktów
Skontaktuj się z nami

Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd

Adres: nr, 3258 Shenzhuan Road, dzielnicy Songjiang Shanghai

Kontakt: Doris Wu

Kontakt: 86-21-57855149, 18217261378

Faks: 86-21-57855398

E-mail:export@kejian-china.com

Kod pocztowy: 201603

Sprzedaż: Xuesong Chen

Telefon: 13761748877

Skype:skywings881

Sprzedaż: Doris Wu

Telefon: 18217261378

Skype:rainieshow  

Trzecia prezentacja sesji sprzedawców Kejian i spotkanie kwartalne
May 31, 2017

3. sesyjna prezentacja sprzedawców Kejiana i spotkania kwartalne

【Wiadomości w skrócie 1】

3. sesyjna prezentacja sprzedawców Kejian

The 3rd session presentation of Kejian salesmen

Aby poprawić mowę i umiejętności wymowy sprzedawcy oraz podnieść jakość profesjonalną, dział marketingu organizuje trzecią sesję prezentacji pracowników sprzedaży, aby nowe siły były bardziej zintegrowane z rodziną. Niedawno odbył się z sukcesem konkurs prezentacyjny Kejiana.

Po południu 13 maja konkurs został oficjalnie otwarty w Szanghaju. W konkursie sprzedawca wykonał własne prezentacje, stosownie do ich mocnych stron. Podczas zawodów sprzedawca wygłosił przemówienie w kolejności na loterii przedmeczowej. Pod koniec przemówienia doszło do oceny sprzedawcy. Dyrektor generalny haitao Wu, kierownik sprzedaży zhenping Hu, kierownik ds. Handlu zagranicznego xuesong Chen i inni ludzie robili komentarze na miejscu na temat powerpointa i prezentacji sprzedawcy. Dlatego handlowcy mogą dowiedzieć się o swoich talentach i możliwościach.

Kejian salesmen in  automotive

Wu haitao, dyrektor generalny, podsumował konkurencję po całym procesie. Następnie zwycięzcy otrzymują honorowe certyfikaty odpowiednio przez dyrektora generalnego Haitao Wu, menedżera sprzedaży zhenping Hu oraz menedżera handlu zagranicznego xuesong Chen. Celem jest zachęcenie pracowników do wspólnego postępu. Przez całe popołudnie na scenę weszło dziewięciu sprzedawców. I to nie tylko mobilizuje przemówienie sprzedawcy, ale także promuje komunikację o doskonałych doświadczeniach sprzedażowych. Ke jian będzie nadal organizować zawody mówiące sprzedawcy i poprawiać ich zdolność wymowy.

The successful close of first quarter sales meeting .jpg

【Nowości w skrócie 2】

Pierwsze spotkanie sprzedaży zakończyło się pełnym sukcesem.

- Zainspiruj wiarę i walcz o nową podróż

14 maja spotkanie podsumowujące sprzedaż w pierwszym kwartale Kejian Holding odbyło się na czas.

W spotkaniu uczestniczył dyrektor generalny Kejian Holding hai-tao Wu, kierownik sprzedaży zhenping Hu, kierownik ds. Handlu zagranicznego xuesong Chen, dyrektorzy okręgowi, elity sprzedaży, dział obsługi klienta i dział marketingu.

The first quarter sales meeting

Spotkanie zostało oficjalnie otwarte o godz. 9.00 pod przewodnictwem Xing-Bo Wanga, inżyniera sprzedaży. Menedżer ds. Sprzedaży zhenping Hu przeanalizował sprzedaż w pierwszym kwartale 2017 r. Zwrócił uwagę, że wyniki pierwszego kwartału są o 60% wyższe niż przed rokiem oraz jasne plamy i niedociągnięcia w pracy. W drugim kwartale skupiliśmy się na ożywieniu sprzedaży. Jednocześnie zaproponował rdzeń firmy: jeden zależy od wiarygodnej osoby. Drugą jest sieć relacji. Ważny jest także sens osiągnięć biznesowych i cel biznesowy. Dział marketingu powinien stale doskonalić umiejętność marketingu sieciowego i prac projektowych. Następnie elita sprzedaży odnotowała sprzedaż pierwszego kwartału i plan drugiego kwartału.

Kejian salesmen in construction

Wu wysłuchał raportu z posiedzenia dyrektorów okręgowych i elit handlowych. Następnie zapisał problemy i niedociągnięcia każdej elity sprzedaży i wydał odpowiednie instrukcje. Po spotkaniu Wu podsumował, że w pełni potwierdził ukończenie sprzedaży w pierwszym kwartale i przedstawił cztery punkty dyrektorów okręgowych i elity sprzedaży: jeden to wymaganie całej aktywnej pracy personelu; Po drugie, sprzedawcy powinni zwracać uwagę na sprzedaż kontaktów. Trzy to dążenie do doskonałości i uczenia się przez całe życie. Po czwarte, należy podkreślić, że wszyscy pracownicy powinni mieć innowacyjne myślenie.

Mimo że cel został przekroczony w pierwszym kwartale, ważne jest utrzymanie świadomości kryzysowej. Wraz ze współistnieniem szans i wyzwań mamy nadzieję i trudności. Mamy nadzieję, że każda elita sprzedaży będzie podążać za krokami naprzód i rozwijać się razem z Kejian! Podwiń rękawy, aby pracować ciężej i dopingować!

 

work harder and cheer up

Podobne wiadomości

Copyright © Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.