Kategorie produktów
Skontaktuj się z nami

Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd

Adres: nr, 3258 Shenzhuan Road, dzielnicy Songjiang Shanghai

Kontakt: Doris Wu

Kontakt: 86-21-57855149, 18217261378

Faks: 86-21-57855398

E-mail:export@kejian-china.com

Kod pocztowy: 201603

Sprzedaż: Xuesong Chen

Telefon: 13761748877

Skype:skywings881

Sprzedaż: Doris Wu

Telefon: 18217261378

Skype:rainieshow  

Silny i potężny United, Kejian i Jiuyuan stają się strategicznym partnerstwem współpracy
Dec 25, 2017

20 grudnia Kejian Holding i Shanghai Jiuyuan Petrochemical Co. , Sp. z o.o . (zwane dalej "Shanghai Jiuyuan") ogłosił, że będą współpracować, aby stać się partnerem strategicznym. Obie strony będą ściśle współpracować w zakresie wodnego kleju poliuretanowego, poliuretanowego kleju termotopliwego oraz innych technologii i dziedzin zastosowań.

image.png

Kejian zawsze dążył do poszukiwania partnera, który ma wiodącą technologię w branży kleju poliuretanowego na bazie wody, kleju topliwego PU i innych produktów z niezależną marką. W celu wypełnienia pustego rynku krajowego wysokiej jakości kleju na bazie wody który przez długi czas był monopolem zagranicznych marek. Sojusz z Shanghai Jiuyuan to "trzy w trzy": niebiański pojedynek, układanie perłów i jadeitu, pielęgnowanie tych samych ideałów i podążanie tą samą ścieżką. spotkanie, Sheting Chen, dyrektor generalny Jiuyuan i Xianping Chen, dyrektor ds. techniki omówili i przeanalizowali orientację rynkową, przyszły układ rynku i tryb działania domowego wysokiej klasy kleju wodorozcieńczalnego z Haitao Wu, przewodniczącym Kejiana i Zhenping Hu, Xuesong Chen, dyrektorzy sprzedaży Kejian.Wu Haitao, przewodniczący Kejian, przedstawił krótkie wprowadzenie do historii rozwoju i przyszłego planowania strategicznego Kejiana na wysoki poziom Jiuyuan, powiedział, że obie strony będą kierowane przez pr "uzupełniające się zalety, innowacje oparte na współpracy, szczera współpraca, wspólny rozwój". Udostępnianie zasobów, promowanie dogłębnej współpracy między obiema stronami w obszarach takich jak technologia, talent i biznes, aby robić to lepiej, coraz silniej i razem.

To spotkanie na wysokim szczeblu między obiema stronami oznacza długofalowe partnerstwo strategiczne między dwoma stronami. Aby stworzyć solidne podstawy dla zrównoważonego, zdrowego i szybkiego rozwoju rynku gumowego w dziedzinie samochodów, elektroniki, odzieży, domu i tak dalej dla obu stron w przyszłości. Otwarcie nowego rozdziału współpracy na późniejszym poziomie kapitałowym.

O Szanghaju Jiuyuan

Shanghai Jiuyuan została założona w 1999 roku , jest profesjonalną firmą zajmującą się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą kleju. Produkty są używane głównie w przemyśle samochodowym, w przemyśle wyposażenia wnętrz, przemyśle włókienniczym i przemyśle produkcji syntetycznej skóry, jak również w innych branżach. branży akcesoriów do wnętrz samochodowych, technologia osiągnęła krajowy wiodący i międzynarodowy poziom zaawansowany. Własne własnościowe produkty technologiczne z niezależnymi prawami własności intelektualnej. Zastosowanie i ochrona środowiska mogą spełniać wymagania techniczne normy dla Europy, Ameryki i Japonii.

O Kejian Holding

Kejian Holding został założony w 2005 roku, po wielu latach ciężkich starań, by osiągnąć pewne ambicje, teraz stał się działem badawczo-rozwojowym, produkcyjnym, sprzedażowym jako jeden z przedsiębiorstw high-tech. Kejian ma wiele osiągnięć w dziedzinie technologii patentowej i zaawansowanej technologii produkcji .Kejian dąży do jakości przetrwania, filozofii biznesu z kredytem na rozwój. Stała się wiodącą marką kleju butylowego na świecie. wydajność firmy wzrosła skokowo od 2005 r. do chwili obecnej, średnia roczna stopa wzrostu osiągnęła 96%. Zgromadziła dużą liczbę wysokiej jakości zasobów użytkowników w przemyśle motoryzacyjnym, włókno szklanym, budownictwie.Kejian ustanowił długą ścisłe partnerstwo z wiodącymi przedsiębiorstwami w branży.


Podobne wiadomości

Copyright © Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.