Kategorie produktów
Skontaktuj się z nami

Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd

Adres: nr, 3258 Shenzhuan Road, dzielnicy Songjiang Shanghai

Kontakt: Doris Wu

Kontakt: 86-21-57855149, 18217261378

Faks: 86-21-57855398

E-mail:export@kejian-china.com

Kod pocztowy: 201603

Sprzedaż: Xuesong Chen

Telefon: 13761748877

Skype:skywings881

Sprzedaż: Doris Wu

Telefon: 18217261378

Skype:rainieshow  

Jak zrobić dobrą robotę w hałas samochodów
Jul 26, 2016

Z poprawą jakości życia, nasze wymagania samochodów również bardziej wysoki, zwłaszcza w komfort, jeśli chodzi o komfort, oprócz komfort jazdy, cichy samochodu bardzo ważne jest również i jest głównym źródłem hałasu w samochód, silnik, powietrza, opony, budowa ciała, więc teraz wiele osób do zakupu samochodu, wybierze do zwiększenia skutków hałasu samochodów , poniżej jak zrobić dobrą robotę w hałas samochodów.

Mogą obejmować teren budowy hałas samochodów: podwozie, cztery drzwi, bagażnika, ogon okładka, kaptur, fender, dach, instrumentu biurko, zapór, U typ Cao.

Technika izolacji akustycznej systemu zakończy się w trzech krokach: amortyzacja, redukcji szumów i uszczelnienie.

1. cztery drzwi, bagażnika, podłogę samochodu, gondoli i dach sejsmicznych przetwarzania; wdrożenie leczenia tłumienia, pierwotnych i wtórnych punktów: po pierwsze jest drzwi i bagażnika, ponieważ większość hałasu jest za pośrednictwem systemu zawieszeń samochodowych, tułowia, podwozia, drzwi i innych części przychodzących samochodu; a następnie pozycję podłogi i silnik samochodu; Wreszcie na dachu samochodu.

2. cały samochód pochłaniania dźwięku, hałas redukcja przetwarzania, najważniejsze jest selektywność materiał wyciszający, izolacja akustyczna, głównym celem jest zmniejszenie poziomu hałasu, ale istnieje wiele materiałów jest nie wodoodporne i ciężki zapach, hałas nie tylko nie usunąć, ale przynieść więcej kłopotów, więc wybrać drgań materiałów dźwiękowych należy dołączyć znaczenie tego aspektu obierze znanych marek , jest wodoodporny i przyjaznych dla środowiska materiałów. Używamy najlepszych najlepsze - 663G Arkusz tłumienia dźwięku dla redukcji hałasu pojazdów użytkowych i izolacji akustycznej. Nietoksyczny, bez smaku, żrące, zgodnie z wymogami pojazdu i części normy emisji test standardowy, z Fantastyczny self budowy kleju, wygodne.

Wśród nich silnik Pokój hałasu, aby kupić kawałek faliste dźwiękochłonnych bawełny (podzielone na ogień ogniem, ogień dość nieprzyjemny smak), kupić puszki spray. Dźwięku, izolacji, można iść i kupić dźwiękoszczelne bawełny lub izolacja plastikowa lub Filc wełniany izolacji dołączone do połączeń ramy drzwi jest kompletne dźwiękoszczelne ościeżnicy drzwi. A, B, C kolumna hałas, zbrojenia. A, B, C kolumna otwór z PU pieniący agenta wypełnione około 40% środka spieniającego pieniący ekspansji), który skutecznie uniemożliwić metalowe wibracje, spowodowane przez nieprawidłowe dźwięk i zwiększyć sztywność nadwozia, po zakończeniu, b, C kolumna izolacji akustycznej projektu. Wklej w polu ogon materiały izolacyjne, ogon pole po obu stronach koła położenie brwi również nie może puścić, tak, że można skutecznie zmniejszyć hałas opon drogowych hałasu i spalin może być spowodowane przez hałas i skutecznie hałas niskiej częstotliwości rezonansu, takie jak te spowodowane przez część bas.

3 uszczelnienie leczenie samochodu. Umowę na samochód, nie nadmiernego uszczelnienia, ponieważ ciało uszczelniania maszyn jest rozwiązany przez wychodzącej transmisji hałasu fundamentowanie powinien czynić ciała dobre uszczelnienie, do wyrównania ciśnienia powietrza wewnątrz samochodu, w przeciwnym razie nadmiernego uszczelnienia może powodować niedotlenienie w samochodzie, stanowić zagrożenie dla Twojego ciała.


Podobne wiadomości

Copyright © Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.