Kategorie produktów
Skontaktuj się z nami

Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd

Adres: nr, 3258 Shenzhuan Road, dzielnicy Songjiang Shanghai

Kontakt: Doris Wu

Kontakt: 86-21-57855149, 18217261378

Faks: 86-21-57855398

E-mail:export@kejian-china.com

Kod pocztowy: 201603

Sprzedaż: Xuesong Chen

Telefon: 13761748877

Skype:skywings881

Sprzedaż: Doris Wu

Telefon: 18217261378

Skype:rainieshow  

Przebij się przez siebie i wspólnie twórz przyszłość - dwunastą rocznicę Kejiana
Nov 20, 2017

12 lat wspólnych wysiłków i rozwoju, 12 lat chodzenia w parze

Wspaniała podróż,

Pokaż kolejne dwanaście lat jasno .

Okres nadzwyczajnych lat,

Napisałem genialny rozdział Kejiana od dwunastu lat.

W listopadzie 2017 r. Kejian Holding obchodził swoje 12 - lecie. Dzięki świetnym wynikom sprzedaży i długofalowej, stabilnej, doskonałej innowacyjności Kejian został z sukcesem przekształcony z nieznanej małej firmy w wiodącego producenta specjalizującego się w produkcji butyl guma w Chinach i plasuje się wśród największych na świecie profesjonalnych producentów kauczuków butylowych i butylowych.

Walcz ciężko , wspaniałe kwiaty wiosną i solidne owoce jesienią

Kejian Holding wykorzystuje nową szansę rozwoju przemysłu klejowego, opartą na filozofii biznesu "Service, Innovation, Unity and Development", przyjmując "innowacje" jako trakcję, udźwig, promując rozwój. Obecnie firma ustanowiła Terminy współpracy z wieloma instytucjami szkolnictwa wyższego, nowe produkty są wprowadzane na rynek każdego roku, produkty obejmują butyl, izopropyl, chloropren, silikon, poliuretan, żywicę epoksydową, żywicę akrylową i inne dyscypliny, multidyscyplinarne i są wymienione jako Shanghai high projekt transformacji osiągnięć technicznych. Posiada wiele patentów na wynalazek, w tym samym czasie w 2016 r. został zidentyfikowany jako przedsiębiorstwo high-tech w Szanghaju, a wybrany w 2017 r. Shanghai naukowo-technologicznych gigantycznych przedsiębiorstw hodowlanych, w zakresie kwalifikacji biznesowych, skali zarządzania, wpływu przemysłu i inne aspekty, aby osiągnąć rozwój leapfrog.

图片1.png

U nite we wspólnym wysiłku , współpracy i wygrać-wygrać.

   Dział sprzedaży Kejian zbliża się do strategicznego tempa firmy , zbudował zespół sprzedaży, który walczy, kocha, poświęca. Czas leci, nie ma bólu, nie ma zysku! Razem chodziliśmy z pasją przez ostatnie 12 lat, razem pisaliśmy wiersze biznesowe w ciągu ostatnich 12 lat Wspólnie dzieliłyśmy radości i smutki w ciągu ostatnich 12 lat Byliśmy ramię w ramię, aby przejść przez wielką drogę w ciągu ostatnich 12 lat Nasze ramię obok siebie pokonało trudności i trudy w ciągu ostatnich 12 lat Podczas uroczystości Kejian Holding zapowiedział także trzeci kwartał konferencji sprzedażowej, prezes Wu Haitao, dyrektor sprzedaży krajowej Hu Zhenping, dyrektor handlu zagranicznego Chen Xuesong, szefowie północy i południa oraz menedżerowie wszystkich Działy biznesowe informowały o osiągnięciach i niedociągnięciach sprzedaży w pierwszych trzech kwartałach, dzieliły się udanymi doświadczeniami i przedstawiały cele i plany pracy czwartego kwartału, sprint do wyników na koniec roku!

图片2.png

Przebij się przez siebie i wspólnie twórz przyszłość

  Kejian Trzymając rękę na rzecz dobrego zarządzania , nadal promuj reformy i innowacje, wszechstronna siła wciąż rośnie, baza biznesowa sprzedaży stale się konsoliduje, pozycja rynkowa i wartość marki wciąż rosną. Od małych do dużych, od słabych do silnych ...... Dwanaście lat honowania , forge ahead.Brilliant całą drogę, stały i samowystarczalny, spokojna pewność siebie i samookreślenie. Dwanaście lat to kamień milowy, by być świadkiem rozwoju Kejiana i jest to również nowy punkt wyjścia dla Kejiana.

销售网络-修改.png

Pracujmy razem, Do 2027 r., Umiemy stać tutaj razem, z dumą składać przysięgę na świat narodzin wielkiego przedsiębiorstwa. Razem przez burzę i stres, inspirować, przełamać siebie i stworzyć przyszłość razem.


Podobne wiadomości

Copyright © Kejian polimerowych materiałów (Shanghai) Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.